لوسیون ضدآفتاب فاقد چربی SPF 30 آردن
جهت پوست های چرب و جوش دار

با دارا بودن قدرت حفاطتی مناسب با ترکیبی از جاذب های شیمیایی و پیگمان های میکرونیزه ضدآفتاب می باشند که حفاظت کاملی را در برابر کلیه طول موج های اشعه ماوراء بنفش (UVA و UVB) فراهم می آورد ضمن آنکه به علاوه به علت ریزی فوق العاده پیگمان های بازتاب دهنده اثر سفیدی پس از مصرف بر روی پوست به حداقل رسیده است.

فاقد چربی (Oil Free): این فرآورده فاقد روغن های معدنی و گیاهی بوده و همچنین حلال مواد موثر در این فرآورده به نام آلکیل بنزوآت در نوع خود از بهترین و جدیدترین حلال های ضدآفتاب بوده که علاوه بر قدرت انحلال عالی ترکیبات ضدآفتاب خواص Non-Comedogenic آن تائید گردیده است. استفاده امولسیون کننده غیر یونی در فرمولاسیون این فرآورده به سازگاری هر چه بیشتر این فرآورده با پوست کمک شایانی می نماید.

ویتامین E: رادیکال های آزاد محصول پراکسیداسیون سلولی بوده که عمدتاً از تابش اشعه ماورای بنفش و مادون قرمز آفتاب بر پوست ایجاد می گردند و با حمله مستقیم به عوامل حیاتی سلول ها (از قبیل مامبران ها، کلاژن و الاستین) سبب آسیب رسانی شدید به پوست می گردند. ویتامین E با جلوگیری از تشکیل و خنثی سازی رادیکال های آزاد از بروز آثار مخرب آن ها ممانعت به عمل آورده و از تشکیل چین و چروک های سطحی پوست جلوگیری می کند.

بیزابوبول: ماده موثر گیاه کامومیل می باشدکه با دارا بودن اثرات التیام بخشی (Healing Effect)، موجب التیام قابل ملاحظه التهابات احتمالی ناشی از تابش شدید نور خورشید می گردد.

روش مصرف:
قبل از قرار گرفتن در برابر نور خورشید کلیه مناطقی را که در معرض تابش مستقیم نور آفتاب قرار دارند با لوسیون ضدآفتاب بپوشانید.

وزن خالص: 75 گرم