کرم ضد آفتاب مرطوب کننده SPF30 آردن

مناسب جهت افراد با پوست های معمولی و همچنین آقایان که پوست چرب ندارند

مناسب جهت مصرف در محیط های کاری، بدون اثر سفید کنندگی، فاقد اسانس، مقاوم در برابر تعریق و شستشو با جذب و خنثی سازی عملکرد رادیکال های آزاد و کمک به تجدید ساختار لایه های سلولی و قدرت حفاظتی بالا در تمام طول موج های اشعه ماورای بنفش

حاوی کمپلکس مرطوب کننده: در این کرم از کمپلکس مواد مرطوب کننده موثر حاوی اوره، لاکتات سدیم و گلیسیرین استفاده شده است که ضمن ایجاد تعادل بین چربی و آب پوست میزان دفع آب از طریق پوست را کاسته و سبب نگهداری آب پوست به مدت طولانی می گردد. فاقد اثر سفیدی روی پوست: این کرم بر پایه امولسیون روغن در آب (o/w) تهیه گردیده، لذا علاوه بر جذب سریع و پخش آسان، به علت دارا نبودن بازتاب دهنده های معدنی معمولی و نداشتن خاصیت سفید کنندگی، جهت مصرف آقایان و یا در محیط های کاری کاملاً مناسب می باشد. فاقد اسانس: اسانس یکی از عوامل ایجاد حساسیت و التهابات پوستی به هنگام مصرف محصولات آرایشی و بهداشتی می باشد. لذا به علت عدم استفاده از اسانس احتمال بروز آلرژی و التهابات پوستی به دنبال مصرف این کرم کاهش می یابد.

روش مصرف:
مقدار کافی از کرم را ۳۰ دقیقه قبل از خارج شدن از منزل روی سطح پوست مالیده و سپس ماساژ می دهیم. این عمل را در صورت قرار گرفتن در معرض نور خورشید هر ۲ ساعت یک بار تجدید می نماییم.

ARDENE
http://www.ardene.ir
info@ardene.ir