کرم ضدآفتاب ویتامینه و رنگی SPF30 آردن

مناسب جهت افراد با پوست معمولی، حساس و بانوان سالخورده

مقاوم در برابر تعریق و شستشو و دارای قدرت حفاظتی بالا در تمام طول موج های پرتوهای ماوراء بنفش و مادون قرمز، در تولید این فرآورده از ترکیب فیلتر ضدآفتاب جدیدی به نام Tinosorb به همراه سایر جاذب های آلی و فیزیکی استفاده شده است. به طوری که هر یک در محدوده خاصی از طول موج های UV دارای حداکثر قدرت جذب و کارائی بوده و نهایتاً قدرت حفاظتی کامل آن را در تمام محدوده اشعه ماوراء بنفش تأمین می نماید.

حاوی رنگدانه های معدنی جهت هماهنگی با رنگ طبیعی پوست: در فرمولاسیون این کرم از تیتانیوم در اکساید با دانه بندی بسیار ریز استفاده شده است. لذا آثار سفیدی ناشی از مصرف کرم به حداقل کاهش یافته است، اما برای ایجاد لایه ای طبیعی تر در سطح پوست از رنگدانه های معدنی استفاده شده است که هماهنگی بیشتری با رنگ طبیعی پوست داشته و فرد را بی نیاز از مصرف کرم پودرهای آرایشی می نماید.

محتوی ویتامین های متعدد: در فرمولاسیون این کرم از سدیم اسکوربیل فسفات که فرم فعال ویتامین C می باشد، استفاده شده است که یک آنتی اکسیدان قوی بوده و باعث تقویت رشته های کلاژن و الاستین می شود. همچنین از ویتامین E در این فرآورده استفاده شده است که ضمن مقابله با تشکیل و خنثی سازی عملکرد رادیکال های آزاد باعث پیشگیری از ایجاد چین و چروک های سطحی و پیری زودرس پوست می گردد.

فاقد اسانس: با توجه به این که وجود اسانس در محصولات آرایشی و بهداشتی باعث افزایش احتمال بروز حساسیت و التهابات سطحی پوست می گردد، در این محصول هیچگونه اسانسی استفاده نگردیده است و افراد دارای پوست حساس به راحتی می توانند از این محصول استفاده نمایند.

روش مصرف:
مقدار کافی از کرم را ۳۰ دقیقه قبل از خارج شدن از منزل روی سطح پوست مالیده و سپس ماساژ می دهیم. این عمل را در صورت قرار گرفتن در معرض نور خورشید هر ۲ ساعت یک بار تجدید می نماییم.

ARDENE
http://www.ardene.ir
info@ardene.ir