مواد مرطوب کننده موثر و بتاکاروتن: رطوبت مورد نیاز پوست را تامین نموده و از خشک شدن پوست در طول روز جلوگیری به عمل می آورند.

ویتامین E:رادیکال های آزاد محصول پراکسیداسیون سلولی بوده که عمدتاً از تابش اشعه ماورای بنفش و مادون قرمز آفتاب بر پوست ایجاد می گردند و با حمله مستقیم به عوامل حیاتی سلول ها (از قبیل مامبران ها، کلاژن و الاستین) سبب آسیب رسانی شدید به پوست می گردند. ویتامین E با جلوگیری از تشکیل و خنثی سازی رادیکال های آزاد از بروز آثار مخرب آن ها ممانعت به عمل آورده و از تشکیل چین و چروک های سطحی پوست جلوگیری می کند. ویتامین های فرمولاسیون این کرم از ملح خاصی از ویتامین C با پایداری بیشتری نسبت به اسید آسکوربیک معمولی استفاده گردیده است. این ویتامین علاوه بر این که آنتی اکسیدان قوی می باشد، در سنتز کلاژن نیز نقش مهمی دارد. گرچه جذب سیستمیک ویتامین D - پانتنول قابل ملاحظه نمی باشد، اما این ویتامین در تنظیم رطوبت پوست و کنترل بالانس آب و چربی نقش بسزائی دارد.

طریقه مصرف: مقدار کافی از کرم را ۳۰ دقیقه قبل از خارج شدن از منزل روی سطح پوست مالیده و سپس ماساژ می دهیم. این عمل را در صورت قرار گرفتن در معرض نور خورشید هر ۲ ساعت یک بار تجدید می نماییم.

ARDENE
http://www.ardene.ir
info@ardene.ir