اسپری ضد آفتاب SPF 40 آردن (1)

مشخصات:

دارای قدرت حفاظتی بالا در تمام طول موج های پرتوهای ماوراء بنفش (Broad Spectrum): در تولید این فرآورده از انواع جدید فیلترهای ضد آفتاب به نام Tinsorb M و Tinsorb S و سایر جاذب های اشعه UVB و UVA استفاده گردیده است. این ترکیبات علاوه بر اینکه از نفوذ اشعه UVB به درون پست جلوگیری می کنند، قادرند به نحو موثری پوست را از اثرات زیانبار اشعه UVA محافظت نمایند. تینو سرب S و تینو سرب M با تقویت اثر یکدیگر باعث محافظت کامل پوست نسبت به UVA و UVB می گردند. این جاذب ها به نحوی انتخاب گردیده اند که هر یک در محدوده خاصی از طول موج های اشعه UV دارای حداکثر قدرت جذب و کارائی بوده و در نهایت قدرت حفاظتی کامل آن را در تمامی محدوده اشعه ماوراء بنفش تامین می نماید.

قابلیت استفاده آسان: نوع فرمولاسیون این فرآورده و فرم اسپری بودن آن امکان استفاده از آن را ساده و آسان نموده است. اسپری ضد آفتاب SPF 40 آردن دارای پخش آسان بر روی تمام نقاط پوست و نسبت به محصولات و کرم های مشابه از جذب بیشتری برخوردار است.

بدون خاصیت چسبندگی و براقی روی پوست (Non Sticky / Non Greasy): به جهت فرمولاسیون خاص این فرآورده، پس از مصرف به طور یکنواخت بر روی پوست پخش شده و حالت براق ایجاد نمی نماید.

مقاومت زیاد در برابر تعریق و شستشو: این فرآورده به جهت حالت امولسیون و سیستم پلیمری اسپری مقاومت زیادی در برابر تعریق و شستشو با آب معمولی یا به هنگام انجام فعالیت های ورزشی دارد.

ARDENE
http://www.ardene.ir
info@ardene.ir