فرآورده های ضدآفتاب هیدرودرم

کرم ضد آفتاب SPF 35 فاقد چربی هیدرودرم مناسب برای انواع پوست ها مخصوص آقایان

این فرآورده دارای ۵ ستاره در سیستم اندازه گیری Boots Star Rating میباشد. (UVA/UVB-Ratio=0.93)

با توجه به قرارگیری طولانی تر آقایان در برابر تابش نور آفتاب و آسیب پذیری و شکنندگی بیشتر پوست آنان در مقایسه با خانم ها، تعریق بیشتر آقایان در اثر فعالیت های فیزیکی شدیدتر و همچنین ترشح بیشتر سبوم و چرب تر بودن پوست آقایان در اثر ترشح هورمون تستوسترون، لزوم استفاده آقایان از فرآورده های ضدآفتاب مخصوص و مطابق با ساختار پوست آنان را سبب گردیده است.

کرم ضد آفتاب SPF 35 فاقد چربی هیدرودرم، مخصوص آقایان در برابر نور پایدار بوده و مقاومت بالایی در برابر تعریق و شستشو با آب معمولی داشته و از این رو جهت استفاده به هنگام فعالیت های ورزشی و سایر فعالیت های فیزیکی که با تعریق فراوان همراه هستند بسیار مناسب می باشد. این فرآورده فاقد روغن ها و تری گلیسرید های کومدوژن بوده (Non comedogenic) و از مسدود شدن منافذ پوستی، تجمع چربی، تکثیر و رشد باکتری ها و در نهایت ایجاد آکنه در پوست جلوگیری می نماید.

ترکیب خاص بازتابنده ها و و جاذب های موجود در این فرآورده که بر اساس آخرین دستاوردهای علمی در ساخت فرآورده های مخصوص آقایان انتخاب گردیده است، از پوست آقایان در برابر کلیه طول موج های اشعه ماورای بنفش نور خورشید (UVA و UVB) محافظت می نماید. ژل آلوئه ورا و بیزابولول موجود در فرآورده با کاهش التهابات ناشی از اشعه ماورای بنفش نور خورشید و کمک به فرآیند ترمیم پوستی سبب بهبود ساختار پوست می گردند. ویتامین های C و E موجود در کرم ضد آفتاب SPF 35 فاقد چربی هیدرودرم با تقویت سنتز کلاژن موجب انعطاف پذیری پوست، مهار پیگمانتاسیون، کاهش اثر عوامل نامطلوب جوی بر روی پوست و جلوگیری از ایجاد چین و چروک های سطحی در سطح پوست می گردند.

وزن خالص: ۵۰ گرم